Wygodna kasa fiskalna do Twojej firmy

Wygodna kasa fiskalna do Twojej firmy

20 czerwca, 2024 0 przez Redakcja

Kasa fiskalna to jedno z podstawowych urządzeń w każdej firmie, prowadzącej sprzedaż detaliczną. Sprzęt musi być zatem niezawodny, aby sprzedaż przebiegała sprawnie i bez przeszkód. Sprawdź, jakie kasy fiskalne odpowiadają współczesnym przedsiębiorcom i ułatwiają im prowadzenie biznesu.

Wystawianie faktur oraz przygotowywanie paragonów to obowiązek każdego przedsiębiorcy. Bez solidnej kasy fiskalnej trudno wyobrazić sobie sprawne prowadzenie działalności gospodarczej. Dlatego dziś sprawdzimy kasę fiskalną pod każdym kątem, aby ułatwić właścicielom firm decyzję o wyborze optymalnego sprzętu.

Kasa fiskalna Novitus Next online, czyli innowacyjny sprzęt dla Twojej firmy

Współczesne kasy fiskalne to znacznie więcej, niż tylko urządzenie do produkcji paragonów. Najnowsze urządzenia swoimi możliwościami mogą być zbliżone do smartfonu bądź komputera, gdyż czasami działają niczym dotykowy tablet. Tak pracuje się m.in. na kasie Novitus Next online, czyli jednemu z najnowszych modeli znanej na rynku marki. Wykorzystywanie w biznesie Novitus Next online może wydatnie usprawnić codzienne funkcjonowanie firmy.

Zacznijmy jednak od najważniejszych parametrów, czyli wydajnych podzespołów. Kasa fiskalna Novitus Next online zasilana jest systemem Android, co oznacza nie tylko sprawdzone oprogramowanie, ale przede wszystkim fakt, że system Android obecny jest w większości smartfonów czy tabletów. Dzięki temu przesyłanie danych między kasą a urządzeniami mobilnymi jest płynne i proste. Wygodne transakcje bezgotówkowe na kasie Next online zapewnia 32-bitowy procesor z traktowaniem 524 MHz, 4 GB pamięci wewnętrznej oraz 256 MB pamięci operacyjnej. W efekcie Novitus Next to wielozadaniowy sprzęt opracowany z wykorzystaniem najnowszych technologii przez doświadczonych inżynierów.

Zapewnij sobie bezproblemową łączność przy płatnościach

Kasa Novitus Next w wersji online zapewnia nie tylko potrzebne złącza komunikacyjne jak port LAN czy obecność portu USB, ale może korzystać także z zewnętrznego Wifi. Obecność modemu GSM sprawia, że z urządzenia można korzystać nie tylko na profesjonalnym stanowisku sprzedaży, ale de facto z dowolnego miejsca z zasięgiem internetowym.

Komunikacja z CRK jest oczywiście niezmiernie ważna, ale zwróćmy także uwagę na mechanizm drukujący z obcinaczem. Twórcy kasy Novitus Next zadbali także o czysto praktyczny wymiar obsługi urządzenia. Wygodne jest nie tylko wprowadzanie kwoty, ale także drukowanie. Wzmocniony mechanizm drukujący z obcinaczem wydrukuje szybko każdy niezbędny dokument sprzedaży.