Nowy portal jeździecki dla miłośników koni

Nowy portal jeździecki dla miłośników koni

9 stycznia, 2023 0 przez Redakcja

Nowoczesny portal jeździecki, na którym umieścisz ogłoszenie o swoich usługach, znajdziesz instruktora jazdy konnej lub wakacje w siodle, a także zapoznasz się z aktualnościami!

Strefa Jeźdźca to portal stworzony dla jeźdźców, pasjonatów jeździectwa i osób związanych z branżą jeździecką. Jego głównym celem jest możliwość dodawania ogłoszeń, a tym samym dotarcie do jak największej liczby osób zainteresowanych usługami ze świata jeździeckiego.

Nowoczesny portal jeździecki

Na portalu Strefa Jeźdźca znajdziesz aktualności ze świata koni: wyniki zawodów, ciekawostki i najnowsze doniesienia. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o koniach, zajrzyj na bloga, na którym publikowane są artykuły z różnych kategorii – hodowli, zdrowia i żywienia, jazdy konnej czy pielęgnacji.

To doskonałe miejsce nie tylko dla właścicieli koni czy ogłoszeniodawców. Ciekawe informacje znajdą tu również osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z jazdą konną lub po prostu miłośnicy wierzchowców.

Darmowe ogłoszenia jeździeckie

Oferujesz obozy dla dzieci i młodzieży, jesteś instruktorem jazdy konnej, a może chcesz sprzedać konia? Wszystkie oferty z branży jeździeckiej umieścisz na portalu całkowicie za darmo! Wybrane ogłoszenia będą dodatkowo promowane na instagramie oraz facebooku portalu. Kategorie, w których możesz ogłosić swoje usługi to m.in:

  • Transport
  • Golenie koni
  • Masaż i fizjoterapia
  • Sprzedaż konia
  • Instruktor jazdy konnej
  • Wakacje w siodle
  • Saddle fitting
  • Praca przy koniach

Jeśli chcesz dodać ogłoszenie – zarejestruj się i wypełnij krótki formularz. W ogłoszeniu możesz zaznaczyć adres na mapie (np. adres stajni lub szkółki jeździeckiej) oraz dodać atrakcyjne zdjęcia, które przyciągną uwagę.

Portal o koniach – kompedium ras

Ile kosztuje koń znany z reklam i czy konie fryzyjskie mogą skakać? Na te i inne pytania dotyczące konkretnych ras koni odpowiadają artykuły zawarte w kompedium ras. Baza ras koni stale się rozrasta, ale już teraz znajdziesz w niej opisy kilku z nich. Każdy artykuł jest opatrzony zdjęciem konkretnej rasy oraz zawiera podstawowe informacje, takie jak wiek, waga, przeznaczenie i rys historyczny.

Przeglądaj ogłoszenia dopasowane do Twoich preferencji i lokalizacji i dodawaj informacje o swoich usługach, zdobywając nowych klientów. Portal jeździecki Strefa Jeźdźca jest bardzo intuicyjny i przyjemny w obsłudze. Wystarczy się zarejestrować, żeby mieć dostęp do wszystkich funkcjonalności.