Gdzie kupić kuwetę dla kota?

Gdzie kupić kuwetę dla kota?

25 września, 2018 0 przez Redakcja

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Jedna pomocna recenzja: „Ta kuweta jest genialna i mój kot teraz woli ją od każdej innej w domu. Mieszkam w mieszkaniu z minimalną ilością miejsc, w których można umieścić kuwety. Musiałam umieścić jedną w jadalni, ponieważ mój kot postanowił zacząć tam sikać. Ta kuweta jest kompaktowa (ale nie za mała!) i dyskretna i bez problemu mieści się w rogu mojej jadalni! Moje drewniane podłogi są teraz uratowane! Warte każdego grosza!”

Znalazłeś swoją kocią bratnią duszę i jutro wraca do domu ze schroniska dla zwierząt. Dziś jest dzień zakupów. Czas zaopatrzyć się w przedmioty z twojej listy: karmę dla kota, zabawki, drapak i artykuły pielęgnacyjne. Na samym szczycie listy są niezbędne rzeczy do kuwety. Udajesz się do najbliższego sklepu zoologicznego, gdzie czeka na Ciebie rządek po rządku żwirków dla kotów. Co wybrać, co wybrać! Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym właścicielem, czy początkującym, mnogość wyboru przyprawia o zawrót głowy. Nie zawsze tak było.

Jak ukryć kuwetę dla kota?

Znajdź najlepszą ofertę na kuwetę dla kota

Ile jesteś w stanie wydać? Ceny kuwet mogą wahać się od mniej niż 10 dolarów za prostą kuwetę do ponad 100 dolarów za samoczyszczące się pudełka lub takie, które wyglądają jak meble. Będziesz musiał również wymienić kuwetę, gdy plastik pokryje się rysami i zadrapaniami, które mogą zatrzymać zapachy i brud, co sprawi, że będzie ona mniej atrakcyjna dla Twojego kota. Dr Mitchell zaleca wymianę kuwety co około sześć miesięcy. Tak więc koszt może być kolejną rzeczą, o której należy pamiętać podczas zakupów.

Pojemnik na śmieci AmazonBasics No-Mess Hooded Cat Litter Box jest znacznie bardziej przystępny cenowo niż nasz wybór pojemników zamkniętych, ale uważamy, że jest wystarczająco dużo problemów z konstrukcją, aby nie był to właściwy wybór dla większości ludzi. Największą wadą jest to, że wygląda na trudniejszą do czyszczenia niż Catit Litter Box Jumbo, głównie ze względu na plastikowe wgłębienie z tyłu kuwety, które właściciele określili jako miejsce, w którym nasączony moczem żwirek może się zbrylić i trudno go zebrać. Sprzątanie kuwety nie jest przyjemne i wszystko, co to utrudnia, jest poważną wadą. Ponadto kuweta AmazonBasics ma owalny, a nie prostokątny kształt, co oznacza, że zajmuje tyle samo miejsca co Catit Litter Box Jumbo, ale ma mniej przestrzeni użytkowej. Ponadto pudełko AmazonBasics ma mniejsze drzwiczki, przez które kot może wchodzić i wychodzić.

Gdzie postawić kuwetę dla kota?

Wybierz odpowiedni rodzaj żwirku dla swojego kota.

Czy teraz odkryłeś, jaki żwirek dla kota powinieneś kupić dla swoich cennych kociaków? Jeśli masz wybrednego kota, znalezienie odpowiedniego żwirku dla nich może być trudne. Wystarczy zrobić swoje badania, jak również i upewnić się, że zawsze przynieść kota do ich regularnych badań kontrolnych, więc będziesz wiedzieć, czy mają problemy medyczne, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze żwirku dla kotów i obserwować swoje zwyczaje toaletowe kota. Istnieje wiele żwirków dla kotów na rynku, więc możesz chcieć poeksperymentować z kilkoma różnymi rodzajami, aż znajdziesz idealny dla swojego cennego kotka. Kiedy już to zrobisz, trzymaj się go, chyba że jest jakiś istotny powód do zmiany! Pamiętaj, że spójność jest kluczowa, jeśli chodzi o szkolenie kotka, więc posiadanie wielu rodzajów lub marek może być mylące. Mamy nadzieję, że ten przewodnik pomoże Ci znaleźć odpowiedni rodzaj żwirku dla Twojego kota!

Ile kuwet dla 2 kotów?

Najlepszy rodzaj żwirku dla kota to ten, do którego Twój kot jest przyzwyczajony! Wiele kotów ma ścisłe preferencje co do podłoża, na którym się załatwiają, a zmiana tego będzie je denerwować i może prowadzić do niewłaściwego załatwiania się. W praktyce, unikaj żwirków zbrylających u kociąt, ponieważ mogą one powodować problemy zdrowotne w przypadku połknięcia. Najlepiej poszukać żwirku dla kota, który nie pyli i pochłania zapachy.